BEŁŻEC Kuśmierczakowie zwycięzcami Agroligi!

Najlepsi rolnicy i najlepsze firmy rolno-spożywcze minionego roku zostali dziś uhonorowani przez Prezydenta RP podczas Gali Agroligi w Belwederze. Konkurs promuje wyróżniających się rolników oraz przedsiębiorców działających w tej branży.

W konkursie AgroLiga, który jest prowadzony od 1993 roku, udział wzięło już blisko osiem tysięcy rolników i agrofirm. Od 2008 roku Honorowy Patronat na Galą AgroLigi sprawuje Prezydent RP.

Tegorocznym laureatem, Mistrzem Krajowym w kategorii Rolnicy zostali: Anna, Antoni i Ireneusz Kuśmierczak z Bełżca, właściciele restauracji „Karpiówka”. Zwycięzcom w uroczystej Gali towarzyszyli: Jarosław Korzeń Wicestarosta Tomaszowski, Andrzej Adamek Wwójt Gminy Bełżec, Ewa Korzeń kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego oraz Magdalena Szczepańska prezes Stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia” w Brzezinach dzięki pomocy którym udało się zwyciężyć w tak prestiżowym konkursie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz dziękujemy za wspaniałą promocję Powiatu Tomaszowskiego!
mat. Powiat Tomaszowski. fot. Kancelaria Prezydenta RP, Ewa Korzeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!