DĄBROWA TOMASZOWSKA Tir przygniótł traktor

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska. Jadący od strony Zamościa samochód ciężarowy zaczepił o ciągnik rolniczy jadący w tym samym kierunku. Oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala. 25-latek, kierujący ciągnikiem jest w ciężkim stanie.

10 kwietnia 2019 roku o godz. 17:40 na drodze krajowej nr 17 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Jadący od strony Zamościa samochód ciężarowy zaczepił o ciągnik rolniczy jadący w tym samym kierunku. Oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Traktor został przygnieciony przez naczepę.

Kierujący ciągnikiem 25-latek mieszkaniec gm. Rachanie w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Pasażer tego pojazdu 19-latek z gm. Rachanie, również został przetransportowany do szpitala. Tirem kierował obywatel Ukrainy, który również został karetką przewieziony do szpitala.

Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, przesłuchali świadków. 11 kwietnia pojazdy zostały podniesione z pobocza. Oględzin pojazdów dokona biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego. Przez co krajowa droga nr 17 była przez około godzinę zablokowana.

mat. KPP w TL

2 thoughts on “DĄBROWA TOMASZOWSKA Tir przygniótł traktor

 • Kwiecień 12, 2019 at 9:58 pm
  Permalink

  Ciągnikiem kierował 19-latek

  Reply
 • Kwiecień 13, 2019 at 9:10 am
  Permalink

  Ciągnikiem kierował 19-latek, 25-latek był pasażerem

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!