DZIERĄŻNIA III Spotkania Poetów i Malarzy

W niedzielę 2 października 2016 roku w Dzierążni (gm. Krynice) odbyło się III Spotkanie Poetów i Malarzy z cyklu „Chwilo Trwaj”.
Organizatorami wydarzenia byli: Państwo Zuzanna i Norbert Samulakowie, Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach, Pan Janusz Puchała z zespołem „Tamburino”.
Spotkanie odbyło się na placu przy świetlicy – remizie strażackiej w Dzierążni. Wiersze o jesieni, małej ojczyźnie oraz inne zaprezentowali poeci z powiatu tomaszowskiego i lubaczowskiego: Zuzanna i Norbert Samulakowie, Mieczysław Zieńczuk, Helena Machlarz, Irena Kucharska, Marian Adamczuk, Maria Kornaga, Maria Garbarz oraz Bronisław Szuper. Recytacjom towarzyszyła wystawa malarska Pani Zuzanny Samulak. Gościnnie, wspaniały pokaz folkloru cygańskiego zaprezentował zespół „Tamburino” działający przy Tomaszowskim Domu Kultury. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji wydarzenia panu Jackowi Janusowi Wiceprzewodniczącemu Rady Gminy Krynice, Sołęctwu Dzierążnia z Panią Sołtys Teresą Klimską, OSP w Dzierążni oraz Pani Marzenie Gardiasz Kierownik Biblioteki Publicznej w Dzierążni za dokumentację fotograficzną. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę publiczności za aktywne uczestnictwo w tym wydarzeniu.
mat. GOK w Krynicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!