GMINA JARCZÓW Do trzech razy sztuka

Jedno z mieszkań w gm. Jarczów przypadło do gustu włamywaczowi. „Odwiedzał” je w ciągu tygodnia trzykrotnie i nigdy nie wychodził z pustymi rękami. W jego zainteresowaniu znalazły się butelki z zawartością „procentów alkoholowych”. Jednak podczas trzeciej wizyty, to jeden z domowników zaskoczył włamywacza. Złapał go na gorącym uczynku. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec gm. Jarczów. Za ten czyn mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń policjantów wynikało, że w ciągu tygodnia trzykrotnie włamano się do jednego z mieszkań w gm. Jarczów. Za każdym razem złodziej wyrywał skobel w futrynie okiennej mieszkania, a następnie wchodził do środka. Pierwszym powodem wizyty były cztery butelki z zawartością „procentów alkoholowych”.

Najwyraźniej włamywaczowi bardzo posmakował skradziony alkohol, ponieważ ponownie „odwiedził” mieszkanie. Tym razem także nie wyszedł z pustymi rękami. Wziął ze sobą trzy butelki wódki i pieniądze w kwocie 800 zł.   Jego zachłanność i prawdopodobnie niedosyt alkoholowy nie miały końca.
Mężczyzna był tak spragniony, że po trzech dniach ponownie przyszedł do mieszkania. Jednak tym razem to jeden z domowników  zaskoczył włamywacza. Złapał go na gorącym uczynku, jak zbliżał się do swojego upragnionego celu…półki z alkoholem.

Włamywaczem okazał się 41-letni mieszkaniec gm. Jarczów. Policjanci zatrzymali go i osadzili w policyjnym areszcie. Teraz za swoje czyny mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

mat. KPP w TL

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!