GMINA KRYNICE Talenty poszukiwane

Uzdolnieni artystycznie młodzi mieszkańcy gminy Krynice mogą się zapisywać na zajęcia, które będą się odbywać w nowym sezonie artystycznym w ognisku muzycznym.
Pierwsze spotkania rozpoczną się we wrześniu.
Spotkania dla młodych artystów w wieku od 10 do 18 lat poprowadzi Roman Śliwiński, który będzie uczyć zarówno śpiewu jak i gry na instrumentach.
– W poprzednim sezonie z naszej propozycji korzystało ponad 20 osób. Wokaliści występowali potem na festiwalach, przeglądach czy konkursach, organizowanych nie tylko w najbliższej okolicy. Wierzymy, że podobnie będzie w nowym sezonie – mówi dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach Joanna Jamroż.
Lekcje śpiewu i gry na gitarze oraz keyboardzie będą się odbywać raz w tygodniu, ale szczegółowy harmonogram będzie opracowany po zakończeniu zapisów.
Koszt udziału w zajęciach przez cały rok to 100 złotych, a zapisy są przyjmowane osobiście w ośrodku kultury lub telefonicznie pod numerami: 84 663 01 07 i 785 927 714, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: gok_krynice@poczta.onet.pl.
mat. UG w Krynicach

SONY DSC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!