GMINA RACHANIE Policjanci uratowali 48-latka

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Posterunku Policji w Tyszowcach, żyje 48-letni mieszkaniec gm. Rachanie. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili uratowali mężczyznę. Odcięli pętlę na jego szyi i przeprowadzili reanimację przywracając jego funkcje życiowe i podtrzymując je do przyjazdu karetki pogotowia.

Wczoraj wieczorem, na stanowisko dowodzenia tomaszowskiej komendy zadzwoniła kobieta, z informacją, że jej mąż zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że chce popełnić samobójstwo. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zaczęła się walka z czasem. W pierwszej kolejności policjanci szukali mężczyzny na terenie posesji. W jednym z budynków, starym domu w piwnicy, zauważyli 48-latka wiszącego na sznurze.

Asp. Tomasz Wroński uniósł 48-latka, zaś sierż. szt. Piotr Twarowski odciął sznurek. Następnie mundurowi położyli mężczyznę na ziemi. Kiedy okazało się, że puls u ratowanego jest niewyczuwalny, mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji, wzywając jednocześnie karetkę pogotowia.

Funkcjonariusze przekazali 48-latka przybyłym na miejsce ratownikom medycznym, którzy zabrali mężczyznę do szpitala. Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mężczyzna żyje.

mat. KPP w TL

Komentarzy na temat “GMINA RACHANIE Policjanci uratowali 48-latka

  • Sierpień 8, 2018 at 5:08 pm
    Permalink

    Ludzie, nie bójcie się mówić innym o swoich problemach. Nie wstydźcie się prosić o pomoc. Ten Pan prawie przypłacił to życiem. Problemy psychiczne to chyba najgorsze, co nas spotyka. To jest gorsze od bólu fizycznego. A Panom Policjantom szczere gratulacje.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!