GMINA TOMASZÓW Bezpłatna żywność dla potrzebujących

18 października 2016 roku w Łaszczówce (przy siedzibie OSP) będzie wydawana żywność dla potrzebujących mieszkańców gminy.
Początek wydawania o godz. 8.00.
Do otrzymania bezpłatnej żywości są uprawnione osoby samotne z dochodem nie przekraczającym kwoty 951 złotych netto miesięcznie i rodziny, których dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 771 złotych netto miesięcznie. Żywność będzie wydawana przez dwie organizacje pozarządowe działające na terenie gminy, na podstawie skierowania z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim.
Osoby i rodziny zainteresowane otrzymaniem bezpłatnej żywności unijnej proszone są o zgłoszenie się w wyżej wymienionym terminie wraz z dowodem tożsamości.
Żywność wydawana jest na zlecenie wójta gminy Tomaszów Lubelski Pani Marzeny Czubaj-Gancarz, Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski we współpracy z GOPS w Tomaszowie Lubelskim. Artykuły wydawane będą w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2016 Europejski Fundusz Pomocy Najbardziej Potrzebującym – FEAD.
mat. prasowy/fot. TPI

gmina_tl_zywnosc_18-10-16

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!