HREBENNE Kradzione auta na granicy

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, odzyskali samochód pochodzący z przestępstwa o wartości 420 tys. zł.
27 października 2017 roku na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu – na kierunku wjazdowym, zatrzymano 53-letniego obywatela Rumunii. Podróżny usiłował wjechać do Polski, samochodem marki toyota land cruiser o szacunkowej wartości 420 tys. zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili, iż przedstawiony do kontroli dowód rejestracyjny pojazdu został podrobiony. Do sprawy zatrzymano kierowcę pojazdu, zaś samochód został zabezpieczony.

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze NOSG, podczas prowadzonych kontroli granicznych, odzyskali również kradzione pojazdy o mniejszej wartości. A były to: Lexus o wartości 10 tys. zł odzyskany w Hrebennem oraz Ford o wartości 7 tys. zł odzyskany w Terespolu.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy i podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 14 mln zł.

mat. i fot. NOSG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!