HREBENNE Obywatel Ukrainy kradł auta

Zarzuty kradzieży usłyszał 27-letni obywatel Ukrainy, który z placu w Hrebennem ukradł dwa samochody i próbował ukraść trzeci. Złodziej wpadł na gorącym uczynku, gdyż zauważył i ujął go właściciel mercedesa. Policjanci zatrzymali także dwóch mieszkańców gm. Narol, którzy odpowiedzą za paserstwo. Samochody zostały odzyskane.

27-letni obywatel Ukrainy wpadł w momencie, gdy próbował ukraść mercedesa z wynajmowanego placu w Hrebennem. Sprawcę ujął właściciel pojazdu i powiadomił policjantów.

Jak się okazało, pokrzywdzony właściciel  mercedesa zgłosił także, że zostały mu skradzione jeszcze dwa kolejne samochody: audi A4 i nissan. Kluczyki do tych samochodów były schowane w podłokietniku mercedesa, do którego próbował włamać się zatrzymany 27-latek.

Tomaszowscy operacyjni szybko ustalili, gdzie znajdują się skradzione samochody. Nissan znajdował się na złomie w rejonie  Tomaszowa Lubelskiego. Ustalono, że samochód sprzedał tam 44-letni mieszkaniec  gm. Narol, który kupił go od znajomego z tej samej miejscowości. U tego drugiego z kolei policjanci podczas przeszukania ujawnili skradzione audi. Było ukryte pod plandeką.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. 27-letni obywatel Ukrainy odpowie za kradzież, pozostali dwaj za  paserstwo.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!