HREBENNE Ukraińcy okradli rodaka

Tomaszowscy policjanci ustalili trzech sprawców kradzieży z włamaniem w miejscowości Hrebenne.
Okazali się nimi obywatele Ukrainy w wieku 19,20 i 24-lat. Łupem sprawców wpadły akumulatory oraz części samochodowe o wartości ponad 12 tys. zł. na szkodę 32-letniego obywatela Ukrainy. Mundurowi odzyskali utracone mienie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za powyższy czyn grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
W nocy z 2 na 3 grudnia nieznani sprawcy dokonali kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego w miejscowości Hrebenne gm. Lubycza Królewska. Sprawcy po pokonaniu kłódki skradli akumulatory samochodowe różnych marek, opony oraz inne części samochodowe o wartości 12500 zł. na szkodę 32-letniego obywatela Ukrainy.
Jak się okazało sprawcy ukryli się w lesie na terenie działania KPP w Lubaczowie. W wyniku podjętych działań wspólnie z funkcjonariuszami PSG  w Horyńcu-Zdroju sprawców zatrzymano i odzyskano utracone mienie.
Sprawcami okazali się trzej obywatele Ukrainy w wieku 19,20 i 24-lat. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za powyższy czyn grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
mat. KPP w TL

kradziez_uraincy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!