INFO Zbiórka karmy dla czworonogów

Po raz drugi grupa miłośników czworonogów organizuje zbiórkę karmy dla psów i kotów, a także zbiórkę zabawek, koców, misek, smyczy i preparatów na kleszcze.

Pierwsza edycja akcji „Na cztery łapy” okazała się dużym sukcesem. Dzięki wszystkim zaangażowanym osobom uzbierano ponad 400 kg karmy suchej i mokrej.

Zapasy jedzenia szybko się kończą, dlatego Organizatorzy zbiórki zwracają się po raz kolejny z prośbą o wsparcie, tym razem także o preparaty przeciwko kleszczom.
Do zbiórki włączyli się: Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej, Szkoła Podstawowa w Machnowie Nowym, Przedszkole Samorządowe w Lubyczy Królewskiej, Centrum Promocji Kultury i Turystyki w Lubyczy Królewskiej, Stowarzyszenie Aktywna Gmina+, Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu i Lokalna Organizacja Turystyczna „Roztocze” w Tomaszowie Lubelskim. Szczególne podziękowania należą się dla Pracowni Reklamy Adam Syrtów za bezpłatny wydruk plakatów, które pojawią się w Lubyczy, Bełżcu i Tomaszowie już niedługo oraz dla Tomaszowskiego Portalu Informacyjnego za objęcie patronatu medialnego nad akcją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!