JARCZÓW Aktywne ferie


Najmłodsi mieszkańcy gminy, którzy czas ferii zimowych zamierzają spędzić w domu mogą liczyć na różne atrakcyjne aktywności przygotowane przez gminę Jarczów. Aktywne ferie dla dzieci zapewnia Szkoła Podstawowa oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Jarczowie.

  • „Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Jestem przekonany, że przygotowana przez nas oferta na AKTYWNE FERIE 2019 będzie dla naszych uczniów interesująca, atrakcyjna i wszyscy jej uczestnicy będą doskonale bawić się i korzystać z zimowej aury” – mówi Tomasz Tyrka – wójt gminy Jarczów. W pierwszym tygodniu ferii zajęcia dla dzieci będą organizowane przez Szkołę Podstawową. Jak podkreśla Jolanta Zawiślak p.o. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jarczowie: – „Będą warsztaty kulinarne, konkurs plastyczny, turnieje sportowe, wyjazd na basen oraz kulig w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska”.

Zajęcia w drugim tygodniu ferii organizowane będą przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Jarczowie. – „ Będą warsztaty literacko – plastyczne, zajęcia kulinarne, gry i zabawy ruchowe, projekcje filmowe, głośne czytanie oraz bal karnawałowy. Dzieci będą mogły wziąć udział w przedstawieniu „Rodzina Wiatrów”, które zaprezentuje teatr z Poznania” – mówi Katarzyna Dziura – kierownik Samorządowego Ośrodka Kultury w Jarczowie.

mat. prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!