KOL. ŁASZCZÓWKA Biznes Lubelskie z Anną Dąbrowską

13 września (czwartek) w Kolonii Łaszczówka odbędzie się spotkanie z cyklu “Biznes Lubelskie”.

Po sukcesie pierwszego spotkania biznesowego zapraszamy na kolejne, które odbędzie się w hotelu Antoni w Kolonii Łaszczówce.

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli małych, średnich i dużych firm z terenu powiatu. Gościem specjalnym będzie Anna Dąbrowska, dziennikarka i społecznik.

Cykl spotkań “Biznes Lubelskie” organizowany jest na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Spotkania „Biznes Lubelskie” organizowane są we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich tak, aby udział w nich wzięło jak najwięcej przedsiębiorców.

Można się już rejestrować.

Spotkania Biznes Lubelskie organizowane są na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”.

Program spotkania:
16.00 – 16.30 Rejestracja uczestników
16.30 – 17.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości – prowadzący z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego
17.00 – 18.00 Jak produkty lokalne wprowadzić na rynek regionalny, krajowy i międzynarodowy? Dobre praktyki – prelegent Robert Szuszko (właściciel Bon Appetit Sp. z o.o.)
18.00 – 18.15 Przerwa kawowa
18.15 – 19.15 Sztuka prezentacji. Jak dobrze zaprezentować się w rozmowie, podczas wystąpienia publicznego i przed kamerą – prelegent Anna Dąbrowska (dziennikarz TVP 3 Lublin)
19.15 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości, poczęstunek i networking

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei przedsiębiorca, właściciel Bon Appetit Sp. z o. o. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Anna Dąbrowska, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana dziennikarka TVP3 Lublin. Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Spotkania ,,Biznes Lubelskie 2018’’ to konferencje o charakterze szkoleniowo-informacyjnym organizowane we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich. W inauguracyjnym cyklu programu, który zakończył się pełnym sukcesem w pierwszym półroczu 2018 r., wzięło udział 1552 przedstawicieli z 1012 firm i instytucji. Wśród prelegentów pierwszego cyklu znaleźli się, m.in. wybitni polscy sportowcy, którzy opowiadali o motywacji w biznesie.

Obowiązkowa rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie
http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow

mat. prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!