KRYNICE Przekazanie odblasków

W Urzędzie Gminy w Krynicach odbyło się spotkanie, podczas którego wójt gminy – Janusz Bałabuch przekazał st. asp. Hubertowi Kielarowi z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim elementy odblaskowe oraz opaski z logotypem Krynic.

Przekazane opaski w dużym stopniu poprawiają widoczność pieszych i tym samym przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach, wykorzystane zostaną przez tomaszowskich funkcjonariuszy podczas spotkań z dziećmi, młodzieżą i osobami starszymi. Odblaski przekazywane również będą za pośrednictwem dzielnicowego gminy Krynice i trafią do wszystkich domów na terenie gminy.
Opaska odblaskowa to element zapewniający doskonałą widoczność, pozwala zapewnić większe bezpieczeństwo pieszym poruszającym się po zmroku. Tomaszowscy policjanci od lat prowadzą wśród dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy działania edukacyjne dotyczące, między innymi, zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Gmina Krynice postanowiła je wesprzeć, finansując zakup opasek odblaskowych.
– Jesteśmy zadowoleni, że w taki sposób możemy wesprzeć działania policji i podnieść jakość bezpieczeństwa mieszkańców gminy Krynice – podkreśla wójt Janusz Bałabuch.

mat. UG w Krynicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!