KRYNICE Wędkarze walczyli o Puchar Starosty

10 czerwca 2018 roku na zbiorniku w Krynicach odbyła się XIX edycja zawodów w wędkarstwie spławikowym o „Puchar Starosty Tomaszowskiego”.

W zawodach udział wzięły pięcioosobowe drużyny z Tomaszowa Lubelskiego, Krynic, Łaszczowa oraz Tyszowiec. Po czterech godzinach rywalizacji i podsumowaniu wyników bezkonkurencyjna okazała się drużyna koła „Tomasz” Tomaszów Lubelski, której zawodnicy wygrali 4 z 5 sektorów. Jedynym sektorem, który nie padł łupem drużyny koła „Tomasz” był sektor E, którego zwycięzcą został Marek Zuchowicz reprezentujący koło „Miętus” Łaszczów. Kolega Marek uzyskał jednocześnie tego dnia najlepszy wynik punktowy wśród wszystkich zawodników zwyciężając tym samym indywidualnie w całych zawodach. Poniżej zestawienie wyników:
Klasyfikacja drużynowa:
Koło PZW „TOMASZ” Tomaszów Lub. 6 ptk.
Koło PZW „WYDRA” Tomaszów Lub. 12 ptk.
Koło PZW „MIĘTUS” Łaszczów 15 ptk.
Koło PZW „KRYNICE” 18 ptk.
Koło PZW „HUCZWA” Tyszowce 24 ptk.

Klasyfikacja indywidualna (zwycięzcy sektorów):
Marek Zuchowicz „MIĘTUS” Łaszczów 4595 ptk.
Łukasz Wancerz „Tomasz” Tomaszów Lub. 3430 ptk.
Waldemar Barcicki „Tomasz” Tomaszów Lub. 2880 ptk.
Dariusz Sioma „Tomasz” Tomaszów Lub. 1790 ptk.
Maciej Barcicki „Tomasz” Tomaszów Lub. 1265 ptk.
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy osiągniętych wyników. Serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim w imieniu wszystkich zawodników oraz organizatora zawodów za ufundowanie pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz nagród. Dziękujemy również Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego Państwa Piotra i Henryki Zubrzyckich oraz Zakładowi Mięsnemu Mieczysława Witkowskiego za wsparcie rzeczowe w postaci firmowych produktów, a restauracji „Dom Weselny Roztocze” za przygotowanie posiłków. Podziękowania należą się reszcie sponsorów tegorocznych zawodów mianowicie firmie Sławex (PSB Mrówka) Zbigniewa Sławińskiego oraz Januszowi i Grażynie Cieślak ze Sklepu Wędkarskiego przy ul. Rynek 4 za ufundowanie nagród w postaci sprzętu wędkarskiego.

mat. Koło PZW Wydra Tomaszów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!