InfoSPORTTomaszów Lubelski

ŁASZCZÓWKA Mamy mistrzów gimnazjów w piłce nożnej

9 czerwca 2017 roku na „Orliku” przy Zespole Szkół Publicznych w Łaszczówce rozegrano turnieju piłki nożnej.
Wśród dziewcząt najlepsza była drużyna z Łaszczówki a wśród chłopców piłkarze z Podhorzec.
Gimnazjaliści z Podhorzec wygrali 1:0 z drużyną z Sabaudii, pokonali 4:0 gospodarzy z Łaszczówki i 2:0 z piłkarzami Majdanu Górnego.
Na drugim stopniu podium w turnieju stanęła reprezentacja gimnazjum w Sabaudii, a na trzecim drużyna z Majdanu Górnego.
Mistrzowie zagrali w składzie: Michał Lisowski, Adam Wlaź, Artur Dejneka, Łukasz Jacek, Jakub Garbula, Patryk Rachański, Konrad Skowroński, Karol Lepionka, Krystian Krawczyk i Daniel Perec. Najlepszym strzelcem wśród chłopców był Michał Lisowski (5 goli).
Ppuchary i medale dla zawodników wręczyli: sekretarz gminy Waldemar Miller i dyrektor ZSP w Łaszczówce Józef Augustyniak, kibicowała Marzena Czubaj-Gancarz.
Turniej zorganizował Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orlik” Łaszczówka Paweł Przytuła.