MAJDAN SIELEC W pożarze zginął 72-latek

Tomaszowscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do jakiego doszło wczoraj w m. Majdan Sielec. Sąsiedzi, którzy zobaczyli wydobywający się z domu dym jako pierwsi podjęli akcję gaśniczą i reanimacyjną mężczyzny, jednak bez skutecznie. 72-letniego właściciela posesji nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych. Po godz. 16.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim otrzymał informację o pożarze domu w m. Majdan Sielec (gm. Krynice).

    Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że to sąsiedzi zobaczyli wydobywający się z domu na przeciwko dym. W związku z czym powiadomili służby ratunkowe. Natychmiast udali się na posesję i jako pierwsi rozpoczęli akcję gaśniczą wewnątrz mieszkania. Tam też zastali swojego sąsiada bez oznak życia. Podjęli akcję reanimacyjną, jednak bez powodzenia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Był to samotnie mieszkający 72-letni właściciel posesji.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. W obecnej chwili trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Czynności na miejscu, wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!