MAJDAN SOP./TOMASZÓW Policjanci edukują najmłodszych

Przedszkolaki z Majdanu Sopockiego i Tomaszowa Lubelski miały okazję spotkać się z mundurowymi. Mali goście przyszli do komendy i spotkali się z policjantami, którzy poprowadzili zajęcia na temat bezpieczeństwa najmłodszych. Na pamiątkę wizyty dzieci otrzymały malowanki dotyczące bezpieczeństwa i odblaski.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim w czwartek odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu. Policjantów odwiedziła grupa 70 przedszkolaków z Przedszkoli z Majdanu Sopockiego i Tomaszowa Lubelskiego. Spotkanie poprowadzili: mł. asp. Janusz Piwko dzielnicowy z gm. Susiec, mł. asp. Ewelina Obdyrko dzielnicowa z Tomaszowa oraz asp. Wioletta Myszczyńska. Policjant oprowadził dzieci po strzelnicy i zapoznał je z zasadami panującymi w tym pomieszczeniu.

Policjantki przypomniały uczestnikom o najważniejszych zasadach obowiązujących pieszych na drodze. Nawiązali również do zagadnień związanych z bezpieczeństwem rowerzystów. Przypomniały o zasadach obowiązujących przy kontakcie z nieznajomym. Każdy maluch dowiedział się też jak rozpoznać prawdziwego policjanta i kiedy zwrócić się do niego o pomoc.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!