MAJDAN SOPOCKI Kręci ich bezpieczeństwo

Jak co roku Policjanci tomaszowskiej komendy brali udział w otwarciu „Letniska w Majdanie Sopockim”. Pomimo, iż aura nie dopisała, dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży cieszył się Carlos-pies służbowy. Na uroczystości został również przedstawiony program kampanii zainicjowanej przez MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Policjanci tomaszowskiej komendy brali udział w otwarciu „Letniska w Majdanie Sopockim”.  W  powiecie jest to jedyna miejscowość, na terenie której, znajduję się kąpielisko. Przez całe lato przebywają na plaży mieszkańcy z okolicznych miejscowości, a także są tu organizowane różne obozy harcerskie dla dzieci z całej Polski. Policjanci Posterunku Policji w Suścu codziennie patrolują okolicę tego akwenu wodnego.

Mieszkańcy i turyści mogli zobaczyć sprzęt policyjny na którym codziennie pracują funkcjonariusze, oznakować rower aby można było go zidentyfikować w razie kradzieży. Jednak największym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży cieszył się Carlos – pies policyjny. Przewodnik odpowiadał na mnóstwo różnorodnych pytań związanych ze służbą także jak szkolony był piesek.

Mundurowi  przedstawili również program kampanii zainicjowanej przez MSWiA  „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!