MAJDAN SOPOCKI Wymusił pierwszeństwo

Policjanci zatrzymali prawo jazdy i dowód rejestracyjny 24-latkowi za spowodowanie wypadku drogowego w m. Majdan Sopocki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem zagapił się i wjechał wprost przed jadący pojazd marki Fiat Ducato. 2 osoby zostały przewiezione karetką do szpitala.

W środę po godzinie 17:00 w miejscowości Majdan Sopocki doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mieszkaniec gm. Susiec wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej wyjechał przed jadący prawidłowo pojazd marki Fiat Ducato. Jak wyjaśnił funkcjonariuszkom ruchu drogowego 24-latek, chciał jechać w kierunku Nowin i nie do końca wyhamował oraz nie upewnił się wcześniej czy główną drogą nic nie jedzie. Ten manewr doprowadził do zderzenia z fiatem, którym kierował 46-letni mieszkaniec gm Sitno. W busie znajdowało się jeszcze 6 pasażerów. Dwóch uczestników wypadku zostało przewiezionych do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Kierujący volkswagenem, któremu pierwszej pomocy przedmedycznej udzielili policjanci i pasażer fiata. Na szczęście obrażenia jakich doznali uczestnicy nie zagrażają ich życiu.

Obaj kierujący byli trzeźwi, w obu przypadkach zostały zatrzymane dowody rejestracyjne ze względu na uszkodzenie pojazdów. 24-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy za stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego.

Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!