NARCIARSTWO Aktywny styczeń [zapowiedź zawodów]

Styczeń to miesiąc bogaty w wydarzenia sportowe.
Na 13 stycznia zaplanowano Bieg Trapera w Łosińcu, który rozpocznie się od godziny 10.00. Trasy zlokalizowane są przy Szkole Podstawowej w Łosińcu, która stanowi szatnię i biuro zawodów.
Z kolei 19 stycznia w Krasnobrodzie odbędzie się IV Bieg Zdrojowy. Zawody rozegrane będą techniką klasyczną. Start i meta na stadionie w Krasnobrodzie od godz. 10.00.


Zawody zaliczane są do Ligi Regionalnej PZN i do XX GP Roztocza.
Duża impreza narciarska czeka nas 20 stycznia, zapraszamy na 31. edycję Biegu Hetmańskiego.
Szczegóły: http://www.lozn.org.pl/news/958/0/xxxi-bieg-hetmanski—20012019-rok.html

Bieg Hetmański to największa imprezą powszechna sportów zimowych – narciarstwa biegowego na Lubelszczyźnie i jedna z siedmiu imprez zaliczanych do Pucharu Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego. Zawody zostaną rozegrane na trasach biegowych Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim. Start do Biegu Głównego
na 25 km odbędzie się o godz. 12.00. Szczegółowe informacje strona: www.lozn.org.pl Bieg Hetmański to największa imprezą powszechna sportów zimowych – narciarstwa biegowego na Lubelszczyźnie i jedna z siedmiu imprez zaliczanych do Pucharu Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego. Zawody zostaną rozegrane na trasach biegowych Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim. Start do Biegu Głównego
na 25 km odbędzie się o godz. 12.00. Szczegółowe informacje strona: www.lozn.org.pl


26, 27 i 28 stycznia zaplanowano Mistrzostwa Polski Młodzików, a 26 i 27 stycznia Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich o Puchar Grupy Azoty.

Mistrzostwa Polski Młodzików to największa impreza narciarstwa biegowego na Lubelszczyźnie. Zawody zostaną rozegrane w ramach XIV Pucharu Roztocza, jest to jedna z pięciu ogólnopolskich edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich o Puchar Grupy Azoty organizowanego przez Polski Związek Narciarski. Zawody zostaną rozegrane na trasach biegowych Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim w dniach: 26 stycznia – biegi techniką klasyczną, 27 stycznia – biegi techniką dowolną, 28 stycznia – sztafety. Kierownik zawodów w imieniu PZN – Waldemar Kołcuna.
Regulaminy w załączniku.
Zapraszamy do kibicowania. Patronujemy tym wydarzeniom.


Redakcj@/fot. TPI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!