NASZ PATRONAT Inauguracja kampanii dobroczynnej „Kilometry Dobra”

1 marca zapraszamy do tomaszowskiej Galerii Rynek, gdzie odbędzie się wydarzenie inaugurujące kampanię pn.: „Kilometry Dobra dla przedszkola terapeutycznego”. Akcja będzie miała charakter happeningowy i jest skierowana do osób w każdym wieku.

Na I piętrze Galerii Rynek będzie znajdował się punkt informacyjny, w którym nasi wolontariusze udzielą niezbędnych informacji, a także odpowiedzą na każde pytanie dotyczące kampanii. Będzie to również miejsce, w którym nakleimy na taśmy nasze pierwsze metry złotówek. Dla hojnych darczyńców będą czekały słodkie niespodzianki. Będziemy również prowadzić akcję pn.: „Podziel się dobrą książką”, w której darczyńca będzie miał możliwość zabrania ze sobą pamiątki w postaci książki. Ponadto, każdy darczyńca będzie mógł zostawić swój historyczny ślad na drzewku „Kilometrów Dobra” poprzez odbicie na nim pieczątki i/lub pozostawienie podpisu.

Poza głównym stoiskiem będą funkcjonowały strefy tematyczne, w których każdy będzie mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. W wyznaczonej przez nas strefie zdrowia, pielęgniarka wszystkim chętnym osobom wykona kontrolny pomiar ciśnienia krwi, wagi i wzrostu ciała. Strefa zabawy to miejsce, w którym znajdą się atrakcje dla maluchów, m.in. mobilne samochodziki, mokry piasek. Będzie również możliwość rozegrania meczu na stole piłkarskim. Mnóstwo zabawy czeka w strefie foto, gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wykorzystaniem osobliwych akcesoriów i gadżetów. Ponadto, będzie nam towarzyszyła urocza maskotka z balonikami.

Akcja odbędzie się w godzinach 10.00-18.00.

Zabierzcie ze sobą uśmiechy, pozytywna energię i twórzcie razem z nami KILOMETRY DOBRA!

Już od pierwszego dnia kampanii będzie można zasilać nasze puszki lub dokonywać wpłat na konto bankowe.

mat. prasowy

Tomaszowski Portal Informacyjny patronuje temu wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!