NASZ PATRONAT Tryton edukuje [trwają zapisy na warsztaty wokalne]

To będzie już ósma edycja Warsztatów Wokalnych organizowanych przez Centrum Muzyczne Tryton.Trwają zapisy.

Kolejna edycja warsztatów podzielona została na dwie części – pierwsza odbędzie się w dniach 20-24 sierpnia 2018 r. skierowana dla dzieci w wieku 6-9 lat, natomiast druga zaplanowana jest dla młodzieży w wieku 10-19 lat na dni 27-31 sierpnia 2018 r.

Obie części zakończy koncert finałowy, który odbędzie się 31 sierpnia 2018 r. na scenie Amfiteatru w Tomaszowskim Parku Miejskim.

Zajęcia poprowadzą:

ANNA CZUCHAJ-SEŃKO – 
wokalistka, nauczyciel śpiewu, pedagog.
Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy (Prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej w klasie prof. Andrzeja Zubka, specjalizacji wokalistyka jazzowa w klasie dr Kamili Abrahamowicz-Szlempo oraz Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej), Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie
(Jazz i Muzyka Estradowa – specjalność wykonawstwo wokalne w klasie dr Moniki Malec-Piotrowskiej). Ukończyła także PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim w klasie fortepianu. Swój głos szkoliła na warsztatach wokalnych pod okiem m.in.: Kim Chandler, Elżbiety Zapendowskiej, Grażyny Łobaszewskiej, Krystyny Prońko, dr hab. Anny Serafińskiej, dr Joanny Zagdańskiej, dr Anny Gadt, Andrzeja Głowackiego, prof. Zofii Bernatowicz, prof. Krzysztofa Szydzisza, dr hab. Witolda Kopcia.
Współpracowała przy nagraniu płyty z utworami Wojciecha Młynarskiego promującej 10 Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej TEN TON organizowany przez Dom Kultury „Dorożkarnia” w Warszawie. Od ośmiu lat organizuje i prowadzi zajęcia podczas Warsztatów Wokalnych początkowo w Lubyczy Królewskiej (2011 – 2013), następnie w Tomaszowie Lubelskim (2014-2017) oraz ogólnopolskich w Krasnobrodzie (2017-2018). Współorganizowała też warsztaty wokalne dla zespołu Voice Of Zacisze z gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Anną Żaczek-Biderman i Kamilem Mokrzyckim (Sound’n’Greace), Elżbietą Zapendowską, Krystyną Prońko, Andrzejem Głowackim,
Lidią Sycz w Domu Kultury Zacisze w Warszawie. Na co dzień prowadzi klasę śpiewu w Domu Kultury Zacisze w Warszawie oraz w Szkole Muzycznej “Yamaha” w Legionowie. Właściciel Centrum Muzycznego TRYTON w Tomaszowie Lubelskim.
DOMINIKA SAWIAK – wokalistka, nauczyciel śpiewu, pedagog.
Ukończyła PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim w klasie fletu poprzecznego. Absolwentka wokalistyki jazzowej oraz Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Laureatka wielu
ogólnopolskich konkursów i festiwali. Uczestniczyła w warsztatach wokalnych z dr Moniką Malec, prof. Zofią Bernatowicz, Wojciechem Myrczkiem, Aleksandrą Nowak, Anną Michałowską-Kotynią, Magdaleną Stopą. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą w szkole podstawowej oraz przedszkolu. Prowadzi klasę wokalną oraz zajęcia umuzykalniające w Centrum Muzycznym TRYTON w Tomaszowie Lubelskim. Do kadry warsztatów dołączyła w II edycji. Instruktor zajęć w studiu nagraniowym / muzyk basista / kierownik muzyczny koncertu finałowego.
ELŻBIETA KALINOWSKA – muzyk – wokalista, kompozytor, autor tekstów i pedagog.
Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, wydziału: Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej , kierunku: Edukacji Artystycznej w zakresie sztuki muzycznej o specjalizacji: prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej oraz Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie gdzie na kierunku: jazz i muzyka estradowa ukończyła wykonawstwo wokalne. Drogę muzyczną rozpoczęła w PSM I st. w Łosicach w klasie fortepianu. Doskonaliła techniki emisji głosu i metodykę prowadzenia zajęć wokalno – instrumentalnych m. in. u:
prof. A.Zubka, prof. Z. Bernatowicz, prof. K. Szydzisza (mowa zawodowa), dr hab. J. Szroma, dr M. Malec, dr K. Abrahamowicz- Szlempo, mgr A. Sozańskiej- Kut (wokalisty i logopedy), mgr A.Nowak, mgr K. Prońko. Brała udział w nagraniach i projektach muzycznych organizowanych przez Bohdana Łazukę, Dariusza Michalskiego, Marka Stefankiewicza, ,Mariusza Gęgotka, Andrzeja Wysockiego. Współpracowała z Instytutem Teatralnym i Akademią Teatralną w Warszawie. Prowadzi klasę wokalną w Centrum Kształcenia Muzycznego „B-music” w Piasecznie. Współtwórca i pomysłodawca Akademii Małego Melomana Sztuki i Piękną i Szkoły Zabawy „Duzi, a Mali”  ukierunkowanych na kształcenie muzyczne i wspieranie rozwoju dzieci najmłodszych. Do kadry warsztatów dołączyła w 2014 roku.
DANIEL SEŃKO
informatyk, muzyk, – basista, nauczyciel.
Absolwent PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim w klasie fortepianu oraz kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w klasie gitary basowej na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Ponadto ukończył Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Grafika i Multimedia. Uczestnik warsztatów muzycznych prowadzonych przez m.in. dr hab. Mariusza Bogdanowicza, dr Zbigniewa Wrombla, Krzysztofa Ścierańskiego, Piotra Żaczka. Na co dzień nauczyciel gitary basowej oraz pianina w Centrum Muzycznym TRYTON w Warszawie. Współtworzy projekty muzyczne
o różnorodnych stylistykach (m.in. USG Fusion Trio, Sound Dealers, Gospeople, Event Band, Dawid Gębala – Projekt Leśmian). Realizacją nagrań studyjnych interesuje się od 10 lat. Swoją wiedzę poszerzał podczas warsztatów studyjnych dla producentów muzycznych. Zajęcia z nagrań studyjnych prowadzi podczas warsztatów od 2013 roku.
Kierownikiem muzycznym koncertu finałowego jest od 2016 roku.

mat. prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!