NASZ PATRONAT Wędrowiec w Cieszanowie

Kiedy myślisz, że w Cieszanowie w tym roku już nic Cię nie zaskoczy – pojawiamy się my, by wyprowadzić Cię z błędu! Po raz pierwszy (ale nie ostatni 😉) odbędzie się Festiwal Wędrowiec. Brzmi intrygująco, ciekawie czy tajemniczo? Już wyjaśniamy!
Podczas festiwalu wystąpią m.in.:
Sviatyj – prosty chłopak rodem z Galicji, muzycznie kroczy tam, gdzie wściekle melancholijny blues łączy się z przytupem folku, a duchowość prawosławia z ludowymi wierzeniami.
The Louders – zespół powstał w 2015 roku
z inicjatywy dwóch braci Adama (gitara basowa, wokal) i Krzyśka (gitara elektryczna, wokal oraz nożna sekcja perkusyjna). Grupa gra rocka
o blusowych korzeniach oraz wpływach muzyki lat ’60 i ’70.
Henry No Hurry – To jednoosobowy projekt Wawrzyńca Dąbrowskiego. To melodie
z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów. Henry No Hurry to projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski.
Sasha Boole – to ukraiński artysta sceny folkowej, który muzykę łączy z opowieściami
i nieustanną podróżą. Artysta oprócz śpiewu, gra na gitarze, banjo a nawet harfie. Sasha Boole nie zatrzymuje się choćby na chwilę i tworzy swoją własną legendę. I tak jest od trzech lat, kiedy po raz pierwszy przyjechał do Polski.
Piotr Rogala – tak mówi o sobie: gra i śpiewa od zawsze. Jest muzykiem – samoukiem, doskonalił swą grę wraz z kształtowaniem samego siebie. Zawsze jest uśmiechnięty, przesympatyczny
i otwarty, chętny by zasiąść z przyjaciółmi, znajomymi wspólnie zagrać i zaśpiewać. Piotrek obdarzony bardzo ciekawą barwą głosu, śpiewa
z wielkim zaangażowaniem i przejęciem. Muzykę tworzy sam, a natchnieniem dla niego jest wiersz czytany.
W ramach festiwalu odbędzie się przegląd Piosenki Drogi (muzyka turystyczna, poetycka, szanta itp). Laureaci między innymi zagrają
w koncercie wieczornym przed gwiazdą festiwalu.
Nagrodami prócz statuetek i dyplomów są:
– sesja fotograficzna,
– demo
– Weekend w kompleksie Wędrowiec dla całego zespołu
Jednak muzyka to nie wszystko, co na was tu czeka. Ta przepiękna okolica aż prosi się – cichym szelestem liści, poćwierkiwaniem, poranną rosą na trawie, zapachem.. zaprasza. Zaprasza wszystkich na ornitologiczny spacer, wędrówkę z aparatem lub lornetką
w poszukiwaniu ptaków, piękna lub spokoju.
W ramach Coworkowej przestrzeni – istnieć będzie kącik dla mediów również tych internetowych. (Odpowiemy wszystkim, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz branżowość.) Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnTfs6AIRVHmcTG2WylEp4YngM_Pu_8A6Bt9kcisXostOEOA/viewform?fbclid=IwAR0j_6Fdyx5wrMMj46nPlRt_X4-fee9ZdmN44XRxwX3B2Sp70U3dZF0hT24
 
W trakcie Festiwalu mamy dla Was przestrzeń na jarmark turystyczny, jeżeli chcecie się wystawić, zaprezentować, sprzedawać – zgłoście się przez ten formularz:
 
Oprócz koncertów czekają na Was spotkania
i rozmowy z podróżnikami przy ognisku, plenerowe kino drogi pod gwiazdami, rzemieślnicze piwko i smakowite jedzenie. Nie będziemy tylko rozmawiać o przygodach, ale też je tworzyć!
Zastanawiacie się czym się do nas wybrać? Niestety nie ułatwimy wam decyzji, ponieważ jesteśmy gotowi na wszystko! 😉 Motorem, rowerem, camperem a może.. pieszo? Czemu nie?! Przygotowaliśmy dla was dwie strefy :
– Zmotoryzowana (motocykliści, campery, samochody retro)
– Slow (piesi, rowery itp)
Nie przyjmujemy, więc wymówki, że samochód nie chciał odpalić, a łańcuch w rowerze zardzewiał😉
Jeżeli dalej się wahasz lub o coś martwisz, to już nie masz czym. O miejscach noclegowych również pomyśleliśmy. Jak to mówią, „do wyboru .. do koloru”? Hm.. W każdym razie, możliwości noclegowe: domki kempingowe, pola namiotowe, pole kamperowe.
O wędrowaniu festiwal, z przeglądem piosenki okołoturystycznej. Złazem i rowerowym spędem. Z przeglądem filmów drogi, spotkaniami z podróżnikami i podróżującymi, z atmosferą szeroko pojętej turystyki. W klimacie Slow, przy dobrym piwku i smacznym jedzeniu, czego więcej chcieć?
Zlot, zjazd, spęd, złaz i każda inna forma spotkania ludzi drogi będą nam przyświecać – zapraszamy!
 
Uczestnictwo w festiwalu jest darmowe.
 
 
mat. promocyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!