NEDEŻÓW Walec wjechał w opla

Do zderzenia opla z walcem drogowym doszło wczoraj w miejscowości Nedeżów (gm. Jarczów). Kierujący oplem 31-letni mieszkaniec gm. Jarczów, jechał nową drogą zgodnie ze znakami, gdy nagle wyjechał mu walec drogowy. U 45-latka kierującego walcem wynik badania wskazał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Retrospekcja wykaże czy mężczyzna był trzeźwy w chwili kolizji, bo twierdzi, że alkohol wypił na parkingu zaraz po zdarzeniu. Ponadto mężczyzna nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj (24 lipca 2017 roku) o godzinie 18.00 dyżurny wysłał patrol ruchu drogowego do miejscowości Nedeżów, gdzie miało miejsce zdarzenie drogowe. Jak wynikało z relacji świadków kierujący oplem 31-letni mieszkaniec gm. Jarczów, jechał nową drogą zgodnie ze znakami, gdy nagle wyjechał mu walec drogowy. Kierowcą sprzętu okazał się 45-letni mieszkaniec gm. Tomaszów Lubelski.

Policjanci zbadali stan trzeźwości obu panów, kierujący oplem i kierownik prac drogowych byli trzeźwi. Kierujący walcem wydmuchał natomiast ponad 2 promile. Tłumaczył się jednak, że w chwili zdarzenia był trzeźwy, a alkohol wypił zaraz po zdarzeniu  na parkingu.

Wkrótce  retrospekcja  wykaże ile alkoholu w wydychanym powietrzu w trakcie zdarzenia miał kierujący walca. Policjanci sprawdzili systemie informatycznym, że mężczyzna nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!