PIŁKA NOŻNA Nowa runda Tomasovii

Nowa runda sezonu 2018/19 drużyny TKS Tomasovia.

Drużynę poprowadzi nowy trener Paweł Babiarz młody ale ambitny, miejmy nadzieję że ten sezon będzie na wiele wyższym poziomie w wykonaniu naszej drużyny. Zespół jest po obozie przygotowawczym oczywiście z nowymi zawodnikami i nowym duchem woli walki. Celem zespołu jest walka o najwyższe lokaty oraz awans w najbliższym czasie do III ligi.

Do nabycia są już karnety na mecze.

Podczas rundy jesiennej piłkarze Tomasovii rozegrają w roli gospodarza osiem spotkań. Pierwszym z nich będzie mecz derbowy z Huczwą Tyszowce, który rozegrany zostanie 15 sierpnia o godz. 17:00, natomiast ostatni 4 listopada z rezerwami Górnika Łęczna. Cena karnetów jest dokładnie taka sama, jaka była w rundzie wiosennej, czyli:

Karnet zwykły – 55zł

Ulgowy – 42zł (przysługuje emerytom i rencistom)

Karnety można nabywać w sekretariacie OSiR przy Al. Sportowej 8w dni powszednie w godzinach 7:00-15:00, oraz codziennie przez całą dobę w recepcji hotelu OSiR przy Al. Sportowej 8. Wspomniane karnety tradycyjnie będzie można również kupić przed pierwszym meczem rundy jesiennej u siebie z Huczwą Tyszowce w kasach biletowych. Serdecznie zachęcamy do kupowania karnetów.

Jednocześnie  informujemy, że na rundę jesienną bez zmian pozostają ceny biletów:

Zwykły – 8zł

Ulgowy – 6zł

Szkoły i Gimnazja – 2zł

Kobiety i dzieci – wstęp wolny.

mat. prasowy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!