POWIAT Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

Głównym celem konkursu jest zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych.

PROTOKÓŁ
z posiedzenia jury konkursu plastycznego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”

Na podstawie regulaminu konkursu plastycznego jury
po dokonaniu oceny prac przyznało następujące miejsca:

I grupa wiekowa- przedszkola
1. Jakub Berbeć – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce.
2. Maja Źróbek – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce.
3. Nikola Matwiejszyn – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce.
4. Mateusz Krasny – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce.
5. Julia Kornat – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce.

II grupa wiekowa – szkoła podstawowa I-III
1. Grzegorz Harczuk – Szkoła Podstawowa w Ulhówku.
2. Amelia Turczanik – Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej.
3. Aleksandra Pawelec – Szkoła Podstawowa (Biblioteka) w Lubyczy Królewskiej.
4. Antoni Bujara – Szkoła Podstawowa w Łosińcu.
5. Katarzyna Matwiejszyn – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce.

III grupa wiekowa – szkoła podstawowa IV-VI
1. Martyna Głąb – Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej.
2. Julia Melnyk – Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej.
3. Jakub Pawelec – Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej.
4. Julia Borowicz – Szkoła Podstawowa w Łosińcu.
5. Maja Chmielowiec – Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej.

IV grupa wiekowa – gimnazjum
1. Joanna Pardus – Gimnazjum Publiczne w Suścu.
2. Weronika Mruk – Gimnazjum Publiczne w Tarnawatce.
3. Sebastian Koper– Gimnazjum Publiczne w Lubyczy Królewskiej.
4. Julia Stepaniuk – Gimnazjum Publiczne w Lubyczy Królewskiej.
5. Łukasz Bucior – Gimnazjum Publiczne w Tarnawatce.

V grupa wiekowa – szkoły ponadgimnazjalne
Brak prac

VI grupa wiekowa – dorośli
1. Mieczysław Gmiterek – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy.
2. Katarzyna Wasiura – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy.
3. Anna Mazur – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy.
4. Dorota Szpak – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy.
5. Paweł Myszkowski – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy.

Wszyscy wymienieni laureaci zakwalifikowali się do konkursu na szczeblu wojewódzkim.

Laureaci konkursu szczebla powiatowego którzy zajęli miejsca 1-3 w każdej z grup wiekowych zostaną nagrodzenie w maju 2017r. podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka.

I grupa wiekowa- przedszkola
Jakub Berbeć – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce.

SONY DSC

II grupa wiekowa – szkoła podstawowa I-III
Grzegorz Harczuk – Szkoła Podstawowa w Ulhówku.

SONY DSC

III grupa wiekowa – szkoła podstawowa IV-VI
Martyna Głąb – Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej.

SONY DSC

IV grupa wiekowa – gimnazjum
Joanna Pardus – Gimnazjum Publiczne w Suścu.

SONY DSC

VI grupa wiekowa – dorośli
Mieczysław Gmiterek – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy.

SONY DSC

mat. PSP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!