RACHANIE Turniej szachowy [FOTO]

VIII Szachowy Turniej Powiatu Tomaszowskiego z cyklu „Grand Prix 2018”odbył się 14 kwietnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Rachaniach.

Organizatorem był Tomaszowski Dom Kultury i Gminny Ośrodek Kultury w Rachaniach. W turnieju uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki powiatu tomaszowskiego i Ukrainy. Turniej rozegrano w kategoriach szkół podstawowych klas I-III i IV-VI oraz szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Sędzią głównym zawodów był Ryszard Probola i Mieczysław Pszeniczka. Po rozegraniu ośmiu partii szachowych wręczono puchary następującym zawodnikom: Kamilowi Ciskowi ze SP 2 w Tomaszowie Lub.- „Najlepszemu Zawodnikowi Turnieju’’, Tomaszowi Szewczukowi z ZS w Michalowie -„Najlepszemu Zawodnikowi z Gminy Rachanie’’, Mateuszowi Niedorysowi z Przedszkola w Podhorcach – „Najmłodszemu Zawodnikowi Turnieju’’ i Julii Gniwek z ZS w Michalowie -„Najmłodszej Zawodniczce Turnieju”.

Puchary ufundował i wręczył Wójt Gminy Rachanie Roman Miedziak, a po zakończeniu turnieju podziękował wszystkim za udział i zaprosił na kolejne edycje do Rachań.

Stanisław Seńko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!