RUDA WOŁOSKA Kierowca wypadł z auta

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Ruda Wołoska. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i taranował wszystko, co napotkał na drodze. W konsekwencji pojazd zatrzymał się, ale już bez kierowcy, który w trakcie zdarzenia wypadł z auta.

Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie (30 marca) w miejscowości Ruda Wołoska (gmina Tomaszów Lubelski). Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili, że 21-letni mieszaniec gm. Tomaszów Lubelski kierując samochodem marki volkswagen prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie na pojazdem. W efekcie auto zjechało na pobocze drogi najeżdżając na krawężnik, a następnie na konar drzewa zostało wyrzucone w górę i uszkodziło dwa znaki drogowe. A gdy pojazd w końcu zatrzymał się pozostał w nim już tylko 25-letni pasażer, kierowca wypadł z auta trakcie zdarzenia. Kierujący jak i pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Policjanci wyjaśniają przebieg i okoliczności całego zdarzenia.

mat. KPP w TL

Jedna myśl na temat “RUDA WOŁOSKA Kierowca wypadł z auta

  • 28 kwietnia, 2019 o 1:38 pm
    Permalink

    Znam tego cwaniaczka z Przeorska, który wyprzedzał już mnie dwa razy, raz przed zakrętem, na podwójnej ciągłej z drugiej strony Rudki co na zdjęciu, drugim razem, kawałek bliżej jak na zdjęciu, w miejscu gdzie jest przejście dla pieszych, zakręt i podwójna ciągła, a z przeciwka samochód. Już wtedy wróżyłem mu nie długą karierę i stało się – takim głupkom prawo jazdy powinno być zabrane na Dożywocie.!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *