Samsung Galaxy S8 plus – technologia przyszłości dla wymagających

Szukasz idealnego smartfona łączącego w sobie funkcjonalność urządzeń mobilnych i precyzję lustrzanki? Sięgnij po Galaxy S8 plus i sprawdź, jakie udogodnienia przygotował dla ciebie Samsung.

Czy duży smartfon może być poręczny?

Czy telefon o przekątnej 6,2 cala może być poręczny i wygodny w obsłudze? Użytkownicy, przyzwyczajeni do kompaktowych smartfonów, z pewnością odczują lekki niepokój, trzymając w dłoni Samsung Galaxy S8 plus, niemniej wystarczy kilka chwil, aby początkowa niepewność przerodziła się w zachwyt. Pomimo ogromnego wyświetlacza Samsung Galaxy s8 Plus jest telefonem o niezwykle zmyślnej konstrukcji i ergonomicznym kształcie. Na szczególną uwagę zasługuje futurystyczny design smartfona. Producent, stosując się do zasad funkcjonalnego minimalizmu, zmniejszył ramki nad i pod wyświetlaczem, dzięki czemu zakrzywiony ekran zajmuje ponad 80 procent przedniej części urządzenia.

A skoro o ekranie mowa…

Zachwytów ciąg dalszy. Ekran Samsung Galaxy S8 plus bezpardonowo zmiata konkurencję, przyzwyczajając użytkownika do nowego standardu odbioru treści. Wyświetlacz Quad HD+ Super AMOLED (autorski projekt Samsunga znany pod nazwą „Infinity Display”) realistycznie odwzorowuje kolory i oferuje szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obsługa telefonu jest równie wygodna w słoneczny dzień, jak i nocą. Wyświetlany obraz robi piorunujące wrażenie, a zoptymalizowana matryca zapewnia spektakularną gęstość pikseli. Rozdzielczość wyświetlacza to 2960×1440 pikseli (529ppi) domyślnie obniżana do full HD+. Aby zwiększyć wydajność smartfona, użytkownik może ręcznie obniżyć rozdzielczość do poziomu HD+, czyli 1480×720 pikseli, zmniejszając zapotrzebowanie na energię.

Aparat Samsung Galaxy S8 plus – lustrzanka w smartfonie

Samsung Galaxy S8 plus to idealny wybór dla osób, które szukają telefonu z aparatem o funkcjonalnościach lustrzanki. 12- i 8-megapikselowe matryce pozwalają wykonać ostre, realistyczne i bogate w detale zdjęcia. Dzięki funkcji stabilizacji obrazu zrobienie rozmytej fotografii jest właściwie niemożliwe. Materiały video nagrywane w formacie UHD i FULL HF (60 fps) zachwycają ostrością i realistycznym odwzorowaniem kolorów.

Samsung Galaxy S8 plus – nowoczesna energooszczędność

Duże telefony rozładowują się szybciej niż kompaktowe smartfony. To mit!
Samsung Galaxy S8 plus został wyposażony w baterię o dużej pojemności (aż 3500 mAh), która pozwala na półtora do dwóch dni średnio intensywnej pracy. Pełne naładowanie baterii zajmuje niewiele ponad godzinę.
Dużym udogodnieniem dla użytkowników przyzwyczajonych do stałego kontaktu ze światem i wymagających od telefonu pozostawania w gotowości jest funkcja Always on Display. Włączając ten tryb, wszystkie powiadomienia wyświetlają się na ekranie, a telefon nigdy nie przechodzi w stan spoczynku. W zależności od preferencji możemy ustawić ekran blokady z zegarem, kalendarzem, informacjami pogodowymi etc. Niezależnie od trybu działa tradycyjna dioda powiadomień podświetlająca się na różne kolory.
Funkcja Always on Display została zoptymalizowana pod kątem oszczędzania energii, dlatego użytkownicy nie muszą się martwić o szybsze rozładowanie telefonu przy włączonym trybie podświetlania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!