SPORT Asp. Agnieszka Leszek zdobyła „Koronę Polskich Półmaratończyków”

W ciągu ostatniego półrocza przebiegła 5 półmaratonów i zdobyła „Koronę Polskich Półmaratończyków”. Mowa o asp. Agnieszce Leszek policjantce z lubelskiego garnizonu. Gratulujemy sukcesów i determinacji w dążeniu do celu oraz życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

Asp. Agnieszka Leszek na co dzień broni dobrego imienia policjantów jako oficer prasowy komendy powiatowej  w Tomaszowie Lubelskim. Prywatnie  uwielbia biegać na długich dystansach.  W ciągu ostatnich 6 miesięcy zrealizowała swoje plany i zdobyła „Koronę Polskich Półmaratończyków.”

Starowała w Poznaniu, Wrocławiu, Wałbrzychu, Gnieźnie i Krakowie. Rok temu stanęła na drugim stopniu podium w kategorii „kobiet służb mundurowych” po zawodach w VI Półmaratonie Tomaszowskim Pamięci Żołnierzy Września 1939.

Biegami zainteresowała się już w szkole podstawowej, wtedy to reprezentowała klub „Tomasovia” biegając krótkie dystanse sprinterskie. Później była długa przerwa, do biegania wróciła około dwóch lat temu, tym razem już dłuższe dystanse na początku rekreacyjnie i w tym roku postanowiła się zmierzyć sama ze sobą na dystansie półmaratonu.

Gratulujemy sukcesów i determinacji w dążeniu do celu. Życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!