SPORTY WALKI Najlepszy prezent urodzinowy dla trenera

To już kolejny weekend, który przynosi podopiecznym Daniela Chwastka duży sukces osiągnięty na arenie krajowej.
Jakub Darmochwał podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Zapasach w Stylu Wolnym zdobył brązowy medal. W Staszowie Podczas Mistrzostw zawodnik Pogoni udanie startował w kategorii wagowej do 96 kg gdzie przegrał tylko jedna walkę a w walce o brązowy medal zdeklasował swojego rywala, wygrywając z nim 11:3. Medal Mistrzostw Polski w Zapasach daje Jakubowi stypendium Marszałkowskie, które pozwoli Tyszowianinowi na kontynuowanie kariery sportowej. Warto dodać, że tydzień temu w Strzelcach Opolskich Jakub zdobył podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Sumo dwa złote medale i tytuł „Najlepszego zawodnika turnieju”.
– Wyniki zdobyte przez moich zawodników w ostatnim tygodniu to najlepszy prezent urodzinowy jaki mogłem sobie wymarzyć. Złote medale Pucharu Polski w Zapasach i Mistrzostw Polski w Sumo, wyróżnienia Ministra Sportu i Turystyki, powołania zawodników na Mistrzostwa Europy w Sumo do Gruzji oraz międzynarodowy turniej zapaśniczy do Rumunii a teraz jeszcze brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w Zapasach to niesamowita sprawa. Bardzo dziękuję moim podopiecznym i życzę sobie i im dalszych sukcesów sportowych – mówi trener Daniel Chwastek.
Obecnie Jakub Darmochwał przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Europy Seniorów w Sumo a Jaku Antoszewski szlifuje swoją formę przed turniejem zapaśniczym w Rumunii. Wszystkim zainteresowanym udziałem w treningach zapaśniczych na terenie Tomaszowa Lubelskiego udzielę informacji pod tel. 606 375 234 – Daniel Chwastek.
mat. prasowy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!