SZAROWOLA Wypadek na skrzyżowaniu

15 października na skrzyżowaniu dróg powiatowych w miejscowości Szarowola doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61-letnia mieszkanka gm. Tomaszów Lubelski kierując samochodem marki opel nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu daewoo. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godz. 8.00 na terenie powiatu tomaszowskiego. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61-letnia mieszkanka gm. Tomaszów Lubelski kierująca oplem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony miejscowości Szarowola nie zachowała należytej ostrożności podczas włączania się do ruchu. Kobieta skręcając w lewo nie zauważyła prawidłowo jadącego od strony Tomaszowa Lubelskiego samochodu marki daewoo. W wyniku czego doszło do zderzenia. Pojazdem tym kierował 41-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.

Uczestnicy zdarzenia doznali ogólnych potłuczeń ciała. Podróżujące oplem dwoje dzieci w wieku 7 i 10 lat oraz 43-letnia pasażerka daewoo zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na obserwacji. Kierujący byli trzeźwi.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze. To od nas samych w głównej mierze zależy bezpieczeństwo nasze, jak i innych użytkowników dróg.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!