TARNAWATKA Wjechał do rowu

Do wywrócenia się bmw doszło wczoraj na drodze krajowej nr 17 w Tarnawatce. Kierujący pojazdem zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Policjanci po przyjeździe na miejsce zastali przy pojeździe trzech mężczyzn w wieku 25, 35 i 45 lat. Wszyscy trzej byli pijani. Mężczyźni trafili do szpitala. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia kierującego pojazdem.

W niedzielę w nocy około godziny 23 w miejscowości Tarnawatka na drodze krajowej nr 17 kierujący samochodem m-ki BMW nie zapanował nad pojazdem i na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu.  Wskutek tego manewru auto przewróciło się.

Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastali przy pojeździe trzech mężczyzn w wieku 25, 35 i 45 lat. Wszyscy trzej byli  w stanie nietrzeźwości, mieli od około 1,3 do 2,2  promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzn z ogólnymi potłuczeniami ciała przewieziono do Szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia kierującego BMW oraz wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego  zdarzenia.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!