TOMASZÓW 77-latek wymusił pierwszeństwo motocykliście

19 października 2017 roku rano przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim doszło do wypadku.
77-letni kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Obaj kierujący byli trzeźwi. Kierowcy samochodu zostało zatrzymane prawo jazdy.
W godzinach porannych doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Kierujący vw polo wyjeżdżając z parkingu marketu na główną ulicę nie zauważył jednośladu i wymusił pierwszeństwo. 60-latka kierującego motocyklem zabrała karetka pogotowia. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało i mógł wrócić do domu.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 77-letniemu tomaszowianinowi za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.. 77-letni kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Obaj kierujący byli trzeźwy. Kierowcy samochodu zostało zatrzymane prawo jazdy.
Wczoraj w godzinach porannych doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Kierujący vw polo wyjeżdżając z parkingu marketu na główną ulicę nie zauważył jednośladu i wymusił pierwszeństwo. 60-latka kierującego motocyklem zabrała karetka pogotowia. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało i mógł wrócić do domu.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 77-letniemu tomaszowianinowi za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.
mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!