TOMASZÓW Docenili wielkanocne tradycje

6 kwietnia 2016 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu „Wielkanocne Tradycje”.
Na konkurs wpłynęło 190 prac (pisanki, stroiki i palmy), komisja postanowiła przyznać nagrody dla:
– Joanna Socha – Gimnazjum Publiczne nr 2 w Tomaszowie Lubelskim (op. Aneta Świderek) otrzymała nagrodę Wacława Szarego – Prezesa Zarządu OPTeam S.A.
– Bartłomiej Kamiński – kl. I SP w Wierszczycy – otrzymał nagrodę specjalną Tomasza Zielińskiego – dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Lubelskim.
Kategoria pisanki (przedszkola)
I miejsce: Kinga Wojciechowska – 5 l. – Gminne Przedszkole w Łaszczowie (op. Elżbieta Dziki)
II miejsce: Paulina Górnik – 5 l. – SP Łosiniec  (op. Urszula Maciejko)
III miejsce: Lena Kawka – 5 l. – PS nr 1 w TL (op. Elżbieta Żywiec)
Kategoria roiki, palmy (przedszkola)
I miejsce: gr. Integracyjna „Kaczuszki” – PS nr 1 w TL (op. Anna Pitura, Monika Koperwas)
I miejsce: gr. Biedronki (4 latki) – Niepubliczne Przedszkole Językowo Artystyczne Król Maciuś I w TL (op. Katarzyna Grela-Wójtowicz, Karolina Obszyńska)
I miejsce: Oliwia Korszeń – ZS Krynice (op. Bożena Nadłonek, Jadwiga Cieślińska)
II miejsce: gr IV (5-latki ) – PS nr 2 w TL (op. Jadwiga Mazurkiewicz, Paulina Wiśniewska)
II miejsce: gr. Tygryski (5-6 l.) – Niepubliczne Przedszkole Językowo Artystyczne Król Maciuś I w TL (op. Magdalena Bednarz, Wioletta Dominik, Agnieszka Bełz)
II miejsce: Klara Jakubowska – Oddział Przedszkolny w Poturzynie  (op. Magdalena Sabura)
III miejsce: gr. Słoneczka (3 latki) – Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Kraina w TL (op. Aleksandra Kawka, Anna Stokfisz)
III miejsce: Helenka Piróg – PS nr 1 w TL
III  miejsce: Julia Procnal (4 latki) – SP Poturzyn (op. Katarzyna Procnal)
Kl. I-III – pisanki
I miejsce: Alicja Kawalec kl. I – SP Krynice (op. Teresa Śmiech)
II miejsce: Szymon Tucki kl. I a – SP Łaszczów
III miejsce: Dawid Jewiak l.6, kl. I – SP nr 3 w TL (op. Katarzyna Kuczyńska)
Kl. I-III – stroiki
I miejsce: Michał Ryńko – kl. II SP Krynice (op. Maria Mużacz)
I miejsce: Karolina Dziura l.8 – SP nr 3 TL (palma) – (op. Małgorzata Łoza)
II miejsce: Tomasz Bryk l.7, SP nr 2 (op. Barbara Pliszka)
II  miejsce: Nikol Garbacz l. 7 kl. II b – SP nr 3 w TL (op. Marta Gałan)
II miejsce: Marta Galas kl. III, SP Huta Tarnawacka (op. Elżbieta Litwin)
III miejsce: Antoni Typek – ZS w Majdanie Górnym
III miejsce: Julia Mielnicka – kl. II c SP Nr 3 w TL (op. Magdalena Krech)
Kl. IV-VI – pisanki
I miejsce: Katarzyna Greszata kl. IV a – SP Łaszczów (op. Anita Wiśniewska)
II miejsce: Kacper Perdun kl. V SP Krynice (op. Alina Wiśniewska)
III miejsce: Mateusz Madej kl. IV SP – SP Przewale (op. Małgorzata Piliszczuk)
Kl. IV-VI – stroiki
I miejsce: Aleksandra Pitura (palma) kl. V – ZS w Majdanie Sopockim (op. Grażyna Jarosz)
II miejsce: Dawid Kudełka, Maciej Krzemiński – SOSW w TL (op. Anna Paszt)
II miejsce: Martyna Rybak kl. IV – SP w Poturzynie (op. Magdalena Rybak)
II miejsce: Szymon Dziura kl. V – SP nr 3 w TL
III miejsce: Aleksandra Gałka kl. V – SP w Krynicach (op. Alina Wiśniewska)
Redakcj@/fot. MBP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *