TOMASZÓW Dzieci na komendzie

Tomaszowska Policja gościła wczoraj u siebie grupę najmłodszych przedszkolaków. Była to wizyta wychowanków przedszkoli w Tomaszowie Lubelskim. Dzieci zwiedziły budynek komendy, uczestniczyły w pogadance na temat bezpieczeństwa na drodze i w życiu codziennym.

Wczoraj Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim odwiedziły dzieci z  przedszkoli w Tomaszowie Lubelskim. Około 40 przedszkolaków w dwóch grupach, przyszło, aby zobaczyć komendę. Dzieci zostały oprowadzone po budynku, zobaczyły policjantów przy pracy, zwiedziły pomieszczenia siłowni i sali gimnastycznej, która u czterolatków cieszyła się dużym zainteresowaniem. Poczuły się w niej jak na placu zabaw. Maluszki na koniec wizyty dostały upominki w postaci odblasków i malowanek.

Starsze przedszkolaki mogły tez wejść do policyjnego aresztu znajdującego się na komendzie. Z bliska zobaczyły jak wygląda cela. Ogromne zdziwienie było, jak się dowiedziały, że łóżka są „betonowe” i nic nie da się przesunąć, bo wszystkie meble są przymocowane do podłogi.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!