TOMASZÓW Mały Konkurs Recytatorski w TDK

19 maja 2018 r. o godz. 9.00 w TDK odbyły się Powiatowe Eliminacje 37. Małego Konkursu Recytatorskiego.
Konkurs dał młodym recytatorom szansę na odnalezienie najlepszej interpretacji dzieł największych mistrzów pióra.
Po wysłuchaniu 46 uczestników, jury w składzie: Kinga Łuczak, Elżbieta Dziuba i Małgorzata Krawczyk, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
I NAGRODA GŁÓWNA – kwalifikacja do Wojewódzkiego Koncertu Laureatów
Amelia Klyuchnyk – Szkoła Podstawowa w Sabaudii
Sebastian Piskor – Szkoła Podstawowa w Telatynie
Paula Litwin – Szkoła Podstawowa w Suścu
Aneta Nazar – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lub.
II NAGRODA
Aleksandra Grzyb – Szkoła Podstawowa w Typinie
Hanna Bartosz – Szkoła Podstawowa w Ulhówku
Katarzyna Łysiak – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Little Oxford”
Tamara Rechul – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lub.
Łucja Więcławek – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lub.
Oliwia Bielecka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaszczowie
Maja Sawiak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lub.
Michał Krzysztof Matraszek – Szkoła Podstawowa w Telatynie
Klaudia Śliwa– Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej
Dominika Piskor – Szkoła Podstawowa w Telatynie

III WYRÓŻNIENIE
Szymon Steć – Szkoła Podstawowa w Telatynie
Barbara Podoba – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lub.
Roch Paszt – KŻS w Tomaszowie Lubelskim
Martyna Kawka – Szkoła Podstawowa w Steniatynie
Aleksandra Karwańska – Szkoła Podstawowa w Gródku
Gabriel Buczek – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lub.
Roksana Malec – Zespół Szkół i Przedszkoli w Tarnawatce
Katarzyna Piasecka – Szkoła Podstawowa w Typinie
Amelia Seremak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lub.
Sandra Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Suścu
Oliwia Ostasz – Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Little Oxford”
Agata Typek – Szkoła Podstawowa w Podhorcach
Przemysław Płachta – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaszczowie
Maciej Biszko – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie Lub.

Konkurs prowadziły recytatorki Koła Żywego Słowa – Róża Paszt i Julia Anastaziak.
Scenografię wykonał Jerzy Wawrzyński.
Nagrody ufundował TDK.
Maria Kozyra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!