TOMASZÓW Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne

Stowarzyszenie „Perspektywy” obecnie realizuje kolejny projekt.Międzypokoleniowe smaki – Cykl międzypokoleniowych warsztatów kulinarnych” to pomysł skierowany do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych jaki i ich rodziców i dziadków.

26 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim odbyło się pierwsze spotkanie.
Warsztaty poprowadziło małżeństwo lubelskich restauratorów Elżbieta i Jerzy Wójcikowie, właściciele „Koncertowej”.

Warsztaty miały na celu połączenie pasji do gotowania, poznawania nowych smaków oraz integrację międzypokoleniową. Wspólne gotowanie ułatwia komunikację i sprzyja budowaniu dobrych relacji. Warsztaty to także wspólny posiłek podczas, którego uczestnicy degustują wykonane przez siebie potrawy.

Beneficjenci projektu mieli możliwość wykonania potraw dietetycznych, łatwych i szybkich do wykonania oraz zainspirowania się zdrową kuchnią.
Spotkanie zostało zorganizowane przez członków Stowarzyszenia Perspektywy: Magdalenę Malec-Tereszczuk – prezesa, Ewę Piwko-Witkowską oraz Małgorzatę Miecznik-Borkowską.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Tomaszów Lubelski i z programu Działaj Lokalnie, program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, z ośrodka Działaj Lokalnie w Tomaszowie Lubelskim – Stowarzyszenia Czajnia.

Koordynacja projektu: Ewa Piwko-Witkowska i Dorota Miecznik.

mat. prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!