TOMASZÓW Narkotyki z Niemiec

Kryminalni tomaszowscy zatrzymali mieszkańca Bydgoszczy, który w miejscu zamieszkania przechowywał marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie i przewożenie wewnątrzwspólnotowego środków odurzających. Za te przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Tomaszowscy kryminalni pozyskali informację, że w gminie Susiec w jednym z domków jednorodzinnych mogą znajdować się narkotyki. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili marihuanę. Jak wynikało z dalszych ustaleń mężczyzna, który wynajmował stancję, w tym czasie miał zamiar udać się na wycieczkę do Lwowa. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy 53 letni mieszkaniec Bydgoszczy został zatrzymany w Tomaszowie Lubelskim. Na pytanie funkcjonariusza, czy posiada przy sobie narkotyki, odpowiedział twierdząco i pokazał miejsce ich ukrycia.

Bydgoszczanin potwierdził również fakt, że na stancji ma większą ilość narkotyków. Łącznie 53-latek miał blisko 95 działek marihuany. Jak stwierdził, przywiózł wszystko z Niemiec kilka dni temu.
Mężczyźnie został przedstawiony zarzut za posiadanie i przewożenie wewnątrzwspólnotowego środków odurzających. Za te przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

info. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!