TOMASZÓW Obroń swoje prawo

14 maja w biurze poselskim Posła na Sejm RP Tomasza Zielińskiego odbyła się konferencja prasowa dotycząca wyborów do parlamentu europejskiego pod hasłem „Obroń swoje prawo”.

Wybory 26 maja są niezwykle ważne, jesteśmy częścią Europy i musimy mieć wpływ na jej funkcjonowanie. W 2014 roku w wyborach wzięło udział tylko 20,03% uprawnionych do głosowania mieszkańców powiatu tomaszowskiego oraz 24,44% uprawnionych mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego.

„Obroń swoje prawo” to akcja Prawa i Sprawiedliwości, która ma zmobilizować sympatyków tej partii do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Poseł powiedział, iż na lokalnych spotkaniach z wyborcami politycy PiS będą przekonywać m.in. o ważności polskiego złotego, będą podejmować kwestie wychowywania dzieci, będą podkreślać wagę programów społecznych realizowanych przez PiS. Ponadto podejmą tematykę jakości produktów wypuszczanych na polski rynek, oraz rozmowy

Sześć głównych punktów tematycznych, najważniejszych dla PiS na ostatnim odcinku kampanii szczegółowo przedstawił poseł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!