TOMASZÓW/PASIEKI VW wpadł w poślizg i uderzył w drzewo

Dzisiaj we wczesnych godzinach rannych doszło do wypadku na trasie Pasieki-Tomaszów Lubelski. Z nieznanych przyczyn, mężczyzna jadący VW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w drzewo. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia tomaszowska Policja.

Dzisiaj po godz. 7.00 dyżurny KPP otrzymał informację, że tuż przed Tomaszowem Lub. na wysokości miejsca zwanego „Siwa Dolina”  doszło do wypadku. Volkswagen jadący prawdopodobnie z nadmierną prędkością na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył drzewo. W samochodzie oprócz kierującego 47-latka, znajdowało się jeszcze troje pasażerów. Świadkowie zdarzenia wezwali karetkę pogotowia oraz straż pożarną.

Z wstępnych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec Sandomierza nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, dlatego też zjechał do rowu i uderzył w drzewo a następnie wyjechał na prawy pas ruchu w kierunku Tomaszowa Lubelskiego. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Mężczyzna był trzeźwy. Oprócz kierowcy w busie były dwie kobiety i jeden mężczyzna wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

mat. KPP w TL

Komentarzy na temat “TOMASZÓW/PASIEKI VW wpadł w poślizg i uderzył w drzewo

  • Listopad 24, 2017 at 4:08 pm
    Permalink

    Bo dziś w tamtych okolicach i Leśna / żwirki było k… ślisko. Nikt nie posypał.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!