Tomaszów Lubelski

TOMASZÓW PIERWSZY TURNIEJ TECHNICZNO-MOTORYZACYJNY

11 marca 2016 roku odbył się w Zespole Szkół nr 4 Pierwszy Turniej Techniczno-Motoryzacyjny.
Na zawody zgłosiło się 28 gimnazjalistów i gimnazjalistek z gimnazjów w Bełżcu, Jarczowie, Krasnobrodzie, Łaszczowie, Łaszczówce, Michalowie, Nabrożu, Podhorcach, Tarnawatce i nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.
Po rozwiązaniu zadania testowego komisja wytypowała do drugiego etapu turnieju dziesięciu zawodników.
W finałowej rozgrywce uczniowie mieli do wykonania zadania praktyczne.
Po podliczeniu punktów pierwszego i drugiego etapu turnieju wybrana została Techniczna Szkoła Roku 2016 – zdobyła ją drużyna z Łaszczowa i otrzymała puchar z rąk Anny Pankiewicz – dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Tomaszowskiego i Janusza Jońca – dyrektora Zespołu Szkół nr 4.
moto_zs3_1
Indywidualnie pierwsze miejsce zajął Michał Wolski – uczeń Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim, na drugim miejscu uplasowało się dwóch uczniów; Dominik Wielosz z Gimnazjum w Nabrożu i Patryk Korkosz z Gimnazjum w Łaszczowie.
Finaliści otrzymali cenne nagrody z rąk Pani Dyrektor i Pana Dyrektora. Po wręczeniu nagród Anna Pankiewicz podziękowała uczniom i uczennicom gimnazjów i ich opiekunom za przybycie i udział w turnieju, życząc kolejnych sukcesów, a organizatorom za zaangażowanie i przygotowanie zawodów.