TOMASZÓW Pijany 43-latek wjechał autem do rowu

Prawie 3 promile miał 43-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, który 8 marca nad ranem wjechał do rowu. Świadek tego zdarzenia zatrzymał się aby pomóc kierującemu mercedesem, kiedy podszedł do niego wyczuł silną woń alkoholu. Policjanci zabezpieczyli pojazd na parkingu strzeżonym i zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierowcy.

Chwilę po godz. 2.00 nad ranem na stanowisko dowodzenia tomaszowskiej komendy zadzwonił mężczyzna z informacją, że zaraz za tablicą oznajmującą, koniec terenu zabudowanego Tomaszowa Lubelskiego w stronę Suśca do przydrożnego rowu wjechał dostawczy mercedes. Świadek dodał również, że kierujący pojazdem jest najprawdopodobniej  pijany.

Na miejsce został wysłany patrol policyjny, który zbadał stan trzeźwości kierującego. 43-latek miał blisko 3 promile, ciężko było się z nim dogadać. Został przewieziony do szpitala w celu pobrania krwi do retrospekcji. Mercedes został zabezpieczony na parking strzeżony, a kierujący stracił prawo jazdy. Nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia auta.

Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.  43-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

mat. KPP w TL

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!