TOMASZÓW Policjanci poszukują sprawcy kradzieży FILM

Tomaszowscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży. Sprawca wykorzystując chwilową nieobecność sprzedawczyni zabrał portfel z zawartością pieniędzy i karty bankomatowej. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim tel. (84) 664-82-10 lub najbliższą jednostką policji tel. 997 i 112. Zapewniamy anonimowość!

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem ze sklepu. Do zdarzenia doszło 23 czerwca 2016 roku w sklepie zielarskim przy ul. Kościelnej w Tomaszowie Lubelskim. Łupem złodzieja padły portfel z gotówką oraz dowód osobisty, prawo jazdy i karta bankomatowa. Znakiem charakterystycznym mężczyzny jest tatuaż na prawej łydce co widać na nagraniu. Lepszej jakości nagranie pokazujące podejrzanego zostało zabezpieczone ze sklepu z odzieżą.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim tel. (84) 664-82-10 lub najbliższą jednostką policji tel. 997 i 112.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!