TOMASZÓW PolskiBus Nowe połączania Tomaszów, Zamość, Biłgoraj, Jarosław

PolskiBus.com i AlbatrosBUS łączą siły! To kolejny krok w dalszym rozwoju siatki połączeń na terenie Lubelszczyzny i Podkarpacia. W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o pięć nowych miast w ramach dwóch linii skomunikowanych w Lublinie i kończących się w Warszawie. Pierwsze kursy będą realizowane już od 5 sierpnia a bilety są dostępne na stronie www.polskibus.com.

Z przyjemnością informuję że kolejny przewoźnik dołącza do platformy PolskiBus.com. Przepiękne miasta które dzięki temu wchodzą do naszej oferty są niezwykle atrakcyjne dla naszych Pasażerów. Od dawna otrzymywaliśmy prośby o rozbudowanie naszej siatki o dodatkowe kursy m.in. z Lublina. Jestem przekonany że nasza nowa wspólna propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem a najwięcej zyskają na tym nasi Pasażerowie którzy od teraz mogą planować swoją podróż do nowych lokalizacji w atrakcyjnych cenach
– powiedział Piotr Pogonowski Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Cieszymy się że możemy połączyć siły z czołowym polskim przewoźnikiem o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza oferta doskonale uzupełnia szeroką siatkę połączeń PolskiBus.com. To dla nas duże wyróżnienie że możemy umożliwić Pasażerom PolskiBus.com dostęp do połączeń na które od dawna czekali. Dysponujemy najwyższej jakości flotą nowoczesnych autokarów wyposażonych zgodnie ze standardami PolskiBus.com. Zależy nam na zadowoleniu oraz zaufaniu Podróżnych i mamy nadzieję że liczba naszych Pasażerów będzie stale i dynamicznie rosła – mówi Zygmunt Ziober Właściciel AlbatrosBus.

W ramach nawiązanej współpracy z AlbatrosBUS klienci PolskiBus.com zyskują nowe atrakcyjne połączenia na Lubelszczyznę i Podkarpacie. Mieszkańcy stolicy otrzymują nowe możliwości podróżowania do Przemyśla Tomaszowa Lubelskiego Jarosławia Biłgoraja oraz Zamościa. Natomiast dotychczasowi klienci AlbatrosBUS zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com. Już wkrótce w ramach współpracy do oferty PolskiBus.com zostaną włączone kolejne trasy.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:

www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm

www.albatrosbus.pl

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary AlbatrosBUS marki Setra Scania i Bova które są wyposażone w klimatyzację Wi-Fi toalety oraz gniazdka elektryczne. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów AlbatrosBUS który dostępny jest pod adresem: http://bit.ly/2aCkr22

Dodatkowe informacje:

PolskiBus.com to najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy będący liderem rynku z największą siecią połączeń krajowych i międzynarodowych. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni dokonywać rezerwacji odpowiednio wcześniej aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 26 polskich miast: Bydgoszczy Częstochowy Elbląga Gdańska Katowic Kielc Krakowa Leszna Lublina Łodzi Łomży Mławy Opola Ostrowca Świętokrzyskiego Ostródy Płocka Poznania Radomia Rzeszowa Sandomierza Skarżyska-Kamiennej Torunia Warszawy Włocławka Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin Lotnisko Berlin Schönefeld Bratysławę Brno Budapeszt Pragę oraz Wiedeń.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami platforma PolskiBus.com integruje również 18 dodatkowych linii docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam Dusseldorf Hamburg Zurych oraz polskich m.in. Augustów Biała Podlaska Białowieża Białystok Polańczyk Przemyśl Siedlce Suwałki Węgorzewo czy Zamość.

Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 18 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!