TOMASZÓW Potrącenie pieszego na przejściu (FILM)

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia na przejściu dla pieszych 68-latka. W wyniku zdarzenia mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala gdzie został hospitalizowany. Kierujący audi, 32-latek był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Wczoraj około godziny 16:00 na ulicy Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim, doszło do potrącenia pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych. 32-letni mieszkaniec gm. Lubyczy Królewskiej jadąc audi wjechał na przejście dla pieszych i nie zauważył znajdującego się na nim 68-letniego mężczyzny. W wyniku zdarzenia mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego został przewieziony do szpitala.Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Badanie alkomatem wykazało że zarówno pieszy jak i kierujący byli trzeźwi. Mundurowi wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

mat. KPP w TL

9 myśli na temat “TOMASZÓW Potrącenie pieszego na przejściu (FILM)

 • 31 października, 2016 o 12:28 pm
  Permalink

  Oczywiście kierowca jechał za szybko, ale pan wchodzący na przejście nawet się nie rozejrzał czy nie nadjeżdża jakikolwiek samochód. Często mam takie sytuacje, że ktoś wchodzi na pasy nie zwracając uwagi czy kierowca ma szanse wyhamować! Zawsze i tak uznają winę kierowcy….

  Odpowiedz
  • 31 października, 2016 o 10:26 pm
   Permalink

   Ten pan , będąc na przejściu posiadał całkowite pierwszeństwo. Kłania się nieznajomośc prawa o ruchu drogowym.

   Odpowiedz
  • 1 listopada, 2016 o 10:50 am
   Permalink

   No własnie w tym problem że patrzy tylko w lewo a prawo już nie i dlatego stało się jak się stało

   Odpowiedz
 • 31 października, 2016 o 12:48 pm
  Permalink

  skoro byl w polowie na przejsciu to co sie ma rozgladac ;/ wina kierowcy w 100%

  Odpowiedz
 • 31 października, 2016 o 2:20 pm
  Permalink

  W Tomaszowie tak jest, że piesi nie patrzą czy jedzie samochód tylko sobie wchodzą na drogę, czy to przejście czy nie. Dziwne, że kierowca o tym nie wiedział 🙂 Tomaszów jest specyficzny, kierowcy jeżdżą poniżej 40km/h a pierwszeństwo wszędzie ma pieszy. Nie wiem co jest tego przyczyną ale tak tam jest.

  Odpowiedz
 • 31 października, 2016 o 2:59 pm
  Permalink

  Z całym szacunkiem ale Pan/Pani wyżej pisze totalne brednie. Na filmie widać, że pieszy patrzy w lewo przed wejściem i normalnie wchodzi na przejście. Tutaj wina jest ewidentna i stoi tylko i wyłącznie po stronie kierowcy. Skrajna nieodpowiedzialność i brak wyobraźni. Już nawet nie chcę myśleć jaka tragedia byłaby gdyby ktoś przechodził po przejściu dla pieszych na którym znalazł się samochód po zdarzeniu. Taki kierowca powinien dożywotnio stracić prawo do jazdy.

  Odpowiedz
 • 31 października, 2016 o 8:29 pm
  Permalink

  Kierowca jechał jak zaślepiony baran. Oprócz swojego rozpadającego się grata na nic innego nie zwracał uwagi. No cóż. Może teraz pójdzie do pierdla to się nauczy szacunku do zdrowia i życia.
  Takim kierowcom auta należy zabierać i mówić, że jedynym ratunkiem dla swojego i innych zdrowia i życia będzie komunikacja publiczna. Własnego auta ani innego środka transportu mieć nie powinien.

  Odpowiedz
 • 31 października, 2016 o 10:27 pm
  Permalink

  Zauważmy , że pojad poruszał się grubo ponad dozwolone 50km. h

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *