TOMASZÓW Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej [lista nagrodzonych]

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej odbył się w Zespole Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w piątek 13 października 2017 roku. Z tej okazji zorganizowano uroczystą akademię, którą otworzył Leszek Bober – dyrektor placówki.

Na uroczystość przybyli min.: Jerzy Wereszczak – wicestarosta powiatu, Marian Jaworski – przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego, Barbara Krawczyk –  starszy wizytator, przedstawiciel Lubelskiego Kuratora Oświaty, ks. Grzegorz Chabros – dziekan Dekanatu Tomaszów Południe, Stanisław Cisło – sekretarz powiatu, Barbara Pakosik – skrabnik powiatu, Andrzej Walczak – przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej, Anna Pankiewicz – dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej, ks. Jerzy Sopel – proboszcz parafii NSJ oraz przedstawiciele związków zawodowych, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych z powiatu tomaszowskiego.

W tym dniu uroczyście ślubowali pierwszoklasiści, a stypendia od starosty otrzymali najlepsi:

ZS nr 1

Wiktoria Beńko – uczennica klasy II

Sylwia Biela – uczennica klasy II

Paulina Byra – uczennica klasy III

Wiktoria Pasieczna – uczennica klasy II

Daria Rejman – uczennica klasy II

Adrian Wolańczyk – uczeń klasy II

ZS nr 2

Magda Czapla – uczennica klasy II

Magda Dziuba – uczennica klasy III

Kinga Gierczuk – uczennica klasy III

Kornelia Ligęza – uczennica klasy II

Magda Natyna – uczennica klasy III

Natalia Niemczuk – uczennica klasy II

Monika Piwko – uczennica klasy II

ZS n3

Dominik Krawczyk – uczeń klasy III technikum

Dagnara Kurniewicz – uczennica klasy II

Paulina Mróz – uczennica klasy IV

Michał Stadnicki – uczeń klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Jacek Wójtowicz – uczeń klasy III

Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego otrzymali:

Amelia Barcicka-Słotwińska – psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tomaszowie Lubelskim

Magdalena Gajewska-Oseła – psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tomaszowie Lubelskim

Anna Hawryluk – nauczyciel przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół nr 4 w Tomaszowie Lubelskim

Elżbieta Joniec – nauczyciel historii Zespołu Szkół nr 4 w Tomaszowie Lubelskim

Aneta Pawłowska – nauczyciel geografii Zespołu Szkół nr 5 w Tyszowcach

Wyróżnieni nauczyciele przez starostę:

z ZS Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim: Leszek Bober, Beata Grela,

z ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim: Waldemar Typek, Bogumiła Zdzioch

z ZS Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim: Grażyna Senetra, Monika Bednarz, Jadwiga Szmoniewska, Anna Byczuk

z ZS Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim: Janusz Joniec, Alicja Jasińska, Andrzej Bulicz, Leszek Wiśniewski

z ZS Nr 5 w Tyszowcach: Justyna Skowyra

ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tomaszowie Lub.: Roman Kania, Lilla Walczak, Małgorzata Leńczuk

z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tomaszowie Lub.: Irena Nowak

Nagrody dyrektora dla nauczycieli ZS nr 1:  Jadwiga Błahuta, ks. Andrzej Chilewicz, Maria Gęborys, Izabela Gwiazdowska, Anna Lal, Agnieszka Łasocha-Halusiak, Roman Soniak, Leszek Pienkos, Katarzyna Ważna, Dorota Wujec,

administracja i obsługa: Halina Sochan, Anna Greszta, Marek Gromek, Lucyna Anioł.

Redakcj@/fot. ZS nr 1 w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *