TOMASZÓW Pożar w bloku. Nie żyje 92-latek

W jednym z mieszkań 2-piętrowego bloku na ul. Andersa w Tomaszowie Lubelskim doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Podczas akcji gaśniczej ujawniono zwłoki 92-letniego mężczyzny.

W sobotę 1 grudnia tuż po godz. 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim został powiadomiony o pożarze mieszkania 2-piętrowego bloku na ul. Andersa w Tomaszowie Lubelskim. W trakcie akcji gaśniczej wewnątrz mieszkania na łóżku ujawniono zwłoki. Ustalono, że jest to ciało 92-letniego właściciela mieszkania. Służby powiadomiła jedna z sąsiadek. Kobieta zauważyła wydobywające się z mieszkania kłęby dymu, które uniemożliwiły wejście do pomieszczenia. Z ustaleń policji wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej materaca na którym leżał mężczyzna. W trakcie działań ratowniczo-gaśniczych z pozostałych mieszkań ewakuowano 25 osób.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora, a także biegły z zakresu pożarnictwa prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Po zakończonej akcji mieszkańcy wrócili do swoich mieszkań.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!