TOMASZÓW Rozstrzygnięto konkurs plastyczny pn. „Zapobiegajmy pożarom”
W siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Lub. wyłoniono laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu powiatowym – edycja 2017.
Głównym celem konkursu jest zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych.
Na podstawie regulaminu konkursu plastycznego jury po dokonaniu oceny prac przyznało następujące miejsca:
I grupa wiekowa- przedszkola
1. Emilia Piskorowska – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce
2. Agata Danaj – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce
3. Mateusz Pitura – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
4. Weronika Pitura – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
5. Julia Małkiewicz – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.
II grupa wiekowa – szkoła podstawowa I-III
1. Jakub Bucior – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce
2. Ksawery Szyper – Szkoła Podstawowa w Łaszczowie
3. Angelika Cisek – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce
4. Aleksandra Dobosz – Szkoła Podstawowa w Łaszczowie
5. Barbara Dworzycka – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.
III grupa wiekowa – szkoła podstawowa IV-VI
1. Mikołaj Wojtasiewicz – Szkoła Podstawowa w Rachaniach
2. Mateusz Ogonowski – Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej
3.Amelia Koper – Szkoła Podstawowa w Łosińcu
4. Julia Goch – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce
5. Amelia Piotrowicz – Szkoła Podstawowa w Machnowie Nowym.
IV grupa wiekowa – gimnazjum
1. Aleksandra Borowiec – Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej.
2. Maciej Bakun – Szkoła Podstawowa w Łaszczowie.
3. Aleksandra Piwko – Publiczne Gimnazjum w Łaszczowie.
4. Marta Kołtun – Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej.
5. Klaudia Szyper – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaszczowie.
V grupa wiekowa – szkoły ponadgimnazjalne
Brak prac
VI grupa wiekowa – dorośli
1. Katarzyna Wasiura – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy
2. Urszula Dzida – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy
3. Aleksandra Kościelska – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy
4. Anna Mazur – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy
5. Paweł Myszkowski – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy.
Wszyscy wymienieni laureaci zakwalifikowali się do konkursu na szczeblu wojewódzkim.
Laureaci konkursu szczebla powiatowego którzy zajęli miejsca 1-3 w każdej z grup wiekowych zostaną nagrodzeni w maju 2018 r. podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka.
mat. KPPSP w TL